Nowość

Karnisz Apartamentowy 52 mm sufitowy dwubiegowy chrom mat/czerwony

Dostępność: W magazynie

199,94 zł

Karnisz apartamentowy sufitowy 52 mm to propozycja dla wyjątkowego odbiorcy, który nie tylko wysoko sobie ceni dużą trwałość produktu ale i harmonijnie dobraną kolorystykę oraz nietuzinkowy trójwymiarowy wygląd. Prostokątny profil karnisza o wymiarach 13,8 mm x 52 mm oraz pozostałe elementy wykonane są z wysokiej jakości anodowanego aluminium. Tak starannie wykończona i zabezpieczona powierzchnia gwarantuje, że produkt nie zmieni koloru co najmniej przez kilkanaście lat użytkowania. Tą samą technologią wykonywane są profile aluminiowe do kabin prysznicowych oraz frontowe panele do wysokiej klasy sprzętu Hi-Fi. Osadzony w środkowej części karnisza aluminiowy płaskownik w pierwszej kolejności jest mechanicznie szczotkowany, a następnie pokryty powłoką anodową lub lakierem proszkowym.

* Wymagane pola

199,94 zł
SKU: 1489
 

Opis Produktu

Karnisz apartamentowy sufitowy 52 mm to propozycja dla wyjątkowego odbiorcy, który nie tylko wysoko sobie ceni dużą trwałość produktu ale i harmonijnie dobraną kolorystykę oraz nietuzinkowy trójwymiarowy wygląd. Prostokątny profil karnisza o wymiarach 13,8 mm x 52 mm oraz pozostałe elementy wykonane są z wysokiej jakości anodowanego aluminium. Tak starannie wykończona i zabezpieczona powierzchnia gwarantuje, że produkt nie zmieni koloru co najmniej przez kilkanaście lat użytkowania. Tą samą technologią wykonywane są profile aluminiowe do kabin prysznicowych oraz frontowe panele do wysokiej klasy sprzętu HiFi. Osadzony w środkowej części karnisza aluminiowy płaskownik w pierwszej kolejności jest mechanicznie szczotkowany, a następnie pokryty powłoką anodową lub lakierem proszkowym.
Dzięki szkieletowej konstrukcji zamocowane karnisze do sufitu posiadają wyjątkową stabilność i odporność na duże obciążenia. System mocowania wsporników od góry umożliwia przesuwanie tkaniny na całej długości profilu bez blokowania. Bardzo krótkie zakończenia sprawiają, że karnisze apartamentowe nie potrzebują łączników kątowych by ozdobić nimi okno wykuszowe, ponieważ świetnie prezentują się gdy zakończenia stykają się krawędziami. Do zdjęcia zakończenia nie potrzebna jest dodatkowa przestrzeń gdyż po odblokowaniu wkrętu można je z łatwością zsunąć do dołu. Następna zaletą są płynnie i cicho poruszające się haczyki z rolką. Szczególnie polecane rozwiązanie dla osób, które cenią sobie czas i wygodę, ponieważ raz zapięte haczyki nie wymagają odpinania od firany do prania oraz zapewniają równomierne marszczenie dekoracji. Niezbędne jest jednak obszycie tkaniny taśmą marszczącą. 

Kompletny karnisz zawiera:

 • 2 profile główne o wymiarach 13,8 mm x 52 mm w jednym odcinku do długości 250 cm
 • od długości 251 cm do 500 cm 4 profile i od długości 501 cm 6 profili do połączenia metalowym łącznikiem skręcanym za pomocą wkrętów dociskowych (połączone profile do czoła umożliwiają przesuw tkaniny) łącznik nie jest widoczny
 • haczyki z rolką lub żabki co 10 cm na dwa biegi i na całą długość karnisza 
 • od długości karnisza 120 cm do 200 cm 2 kompletne nośniki sufitowe
 • od długości karnisza 201 cm do 400 cm 3 kompletne nośniki sufitowe
 • od długości karnisza 401 cm, 4 kompletne nośniki sufitowe
 • 4 zakończenia
 • wkręty i kołki montażowe
 • 2 łączniki metalowe powyżej długości 250 cm i 4 łączniki od długości ponad 500 cm

 


Na specjalne zamówienie istnieje możliwość wykonania karniszy do 6 m w jednym odcinku bez łączeń.
Przy takim zleceniu sposób oraz koszty dostawy ustalane są indywidualnie. Możliwość wyboru: odbiór własny, wysyłka spedycją lub transport dostawcy.

Informacje dodatkowe:

 • wymiar zamówieniowy karnisza obejmuje zakończenia o długości 2,5 mm x 2 szt.
 • minimalną odległość karnisza od ściany jaką należy pozostawić do swobodnego zdjęcia zakończenia i wsuwania haczyka z rolką wynosi 7 mm


Karnisz wykonujemy na konkretny wymiar w cenie podanej w opcji wybierz długość z przedziału długości, w której znajduje się potrzebny dla Państwa wymiar.

Przykład na długości 450 cm: jeśli chcemy, aby karnisz posiadał długość 422 cm należy odjąć od długości 450 cm 422 cm, a następnie otrzymaną wartość 28 cm proszę wybrać w polu o ile skrócić karnisz.

Instrukcja montażu karnisza

 

Dane Techniczne

Dane techniczne

Kolor Chrom mat-czerwony
Długość Nie
Średnica / Wysokość 52mm
Rodzaj Dwubiegowy