Wspornik sufitowy mosiądz antyk 25/19 mm

Dostępność: W magazynie

21,00 zł

Metalowy wspornik sufitowy przeznaczony jest do karnisza o średnicy rur 25/19 mm. Jego powierzchnia wykończona jest dekoracyjnie metodą galwaniczną. Mocowany z podłożem na trzy kołki rozporowe M6. Całkowita długość wspornika wynosi 13,5 cm, można ją skrócić we własnym zakresie. Na tego typu wspornikach sufitowych zalecamy montaż drążków karnisza w przypadku kiedy nadproże okienne wykonane jest z materiału o słabej wytrzymałości lub wystające parapety przekraczają długość wsporników ściennych, a zamierzamy zawiesić długą dekorację okna zwisającą poza parapet.

SKU: 2003
 

Opis Produktu

Metalowy wspornik sufitowy przeznaczony jest do karnisza o średnicy rur  25/19 mm. Jego powierzchnia wykończona jest dekoracyjnie metodą galwaniczną.
Mocowany z podłożem na trzy kołki rozporowe M6. Całkowita długość wspornika wynosi 13,5 cm, można ją skrócić we własnym zakresie.
Na tego typu wspornikach sufitowych zalecamy montaż drążków karnisza w przypadku kiedy nadproże okienne wykonane jest z materiału o słabej wytrzymałości lub wystające parapety przekraczają długość wsporników ściennych, a zamierzamy zawiesić długą dekorację okna zwisającą poza parapet.

Dane Techniczne

Dane techniczne

Kolor Mosiądz antyk
Długość Nie
Średnica / Wysokość 25mm
Rodzaj Dwubiegowy